Lanterne Magica

Asalarınız Hazır mı?

Ve Warner Bros hepimizi yeniden Hogwarts‘a götürmeye hazırlanıyor. Üstelik de orada bambaşka stiliyle Dumbledore bizi bekliyor…

Harry Potter serisinde yer alan kitapların yanı sıra, Hogwarts Kütüphanesine ait diğer kitaplar da okurlar tarafından çok seviliyor. Bu nedenle de içlerinden birinin beyazperde ile buluşması da çok gecikmedi.

‘Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunur?’ kitabının yazarı Newt Scamander’in maceralarının aktaran üçlemenin ilki aynı adla 2016 yılında vizyona girmişti. (Bir ara onu da yazsam nasıl güzel olurdu?) Serinin ikinci filmi olan Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (Fantastik Canavarlar: Grindelwald’un Suçları) ise bu yılın Kasım ayında vizyona girecek.

Filmin yönetmen koltuğunda Harry Potter serisinin beşinci filminde seriyi devralan David Yates var. Kadro ilk filmdeki halini korurken, (Grindelwald olmuş JohhnyDepp dahil) Hogwarts’ın efsane müdürü Albus Dumbledore rolüyle Jude Law eklendi. Herkesin merakla beklediği fragmanda görüldüğü kadarıyla bambaşka bir Dumbledore izleyeceğiz.

Spread the Love

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!