8’de 80


InnerSpeak™ ya da İçsel Olanla Konuşma Yöntemi, kendi Yüksek Benliğimiz ile iletişim kurarak yaptığımız, yaşam enerjisi arındırma yöntemidir.
Yüksek Benliğimiz evrensel internete bağlı, varlığımız ile ilgili ne varsa kapsayan, evrenle ve yaşamla dolaysız bağlantı içinde olan yanımız.
Yöntem, 144 adet dosya çerçevesinde, akış protokolü ile çalışır. Dingin ve huzurlu bir çalışmadır. Yaşamda tıkalı olduğu düşünülen herhangi bir alanda çalışılabilir. Amaç, tıkanıklığın kaynağına erişebilmek ve burada şifalanmayı sağlayabilmektir.
Bir veya bir buçuk saatlik seanslar sürecinde çalışılır. Bilinç açık olarak gerçekleştirilen seans, bire bir yapılabileceği gibi Skype ve benzeri online uygulamalar üzerinden de yapılabilir. Etkinliği değişmez.
InnerSpeak™ seansları kaynağa ulaşmayı hedeflediğinden, bu seanslardan gelen şifa oldukça etkilidir. Çok ender durumlar haricinde, mutlaka bir enerji değişimi ve çözülüm gerçekleşir.
İçsel iletişimimizin, zihnimizin gürültülü gevezeliği veya egomuzun müdehalesi olmadan, çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaya çalışan bu yöntem, iç görümüzü artırmaya da yardımcı olur.
Neden bu başıma geldi? Neden ilişkilerde hep aynı sorunları yaşıyorum? Neden bu kazayı geçirdim? Neden kayıplar yaşıyorum? gibi başımıza gelen her türlü durum için başvurabileceğimiz bir rehber.
InnerSpeak™ içinize bakmak için var.

Evinizden internet aracılığıyla yapacağımız seansın bedeli, bu etkinliğe özel olarak 80 TL’dir. Lütfen 0 (541) 205 15 75 whatsapp numarası ya da p.e.karabal@gmail.com mail adresi üzerinden kesin kayıt yaptırınız. Sorularınızı da bu kanallar aracılığıyla iletebilirsiniz.
Her şey sizde tümcesine bakalım mı beraber?

Etiketler:,

Tarih

29 Kas 2018
Expired!

Zaman

8:00 PM - 9:00 PM

Maliyet

80.00TRY

Etiketler

InnerSpeak™​
Kategori

Organizatör

Pınar Elif Karabal
error: Content is protected !!