Access BARS™ Uygulayıcılık Eğitimi (Hafta İçi)

“Access bir terapi ya da modalite değildir.” der kurucusu Gary Douglas. “Sonsuz bir varlık olarak sahip olduğunuz Bilinçliliğe erişmenizi sağlayan bir dizi araç ve tekniktir.” 29 yıldır tüm dünyada araçlar kutusu olarak ifade edebileceğimiz bir biçimde kullanılmaktadır.
Access Consciousness bir adamın, “yaşamımı ve dünyayı daha iyi bir yer yapabilmek için ne olabilirim, ne yapabilirim, neye sahip olabilirim ve neyi değiştirebilirim?” sorusu ile başlangıç adımı atılan bir sistemdir.
Access Bars, Access Consciousness’ın temel direğidir. O ana kadar içinde yaşadığımız dünyaya “maruz” kalmış gibi olmak yerine sürücü koltuğunu almaya davet eder. Farkındalığınızın artmasına katkıda bulunur.
Access Bars® Derken?
Access Consciousness® Bars™ Nedir?

Teknik Ayrıntılar

8-9 saat sürecek atölyede 2 seans alacak 2 seans uygulayacaksınız. Prosesler ile araçlar içeren bir kitapçık da size ilham vermek için yanınızda olacak. Siz neyi seçersiniz?
İlk katılım bedeli: 1.150 TL
Tekrar katılım bedeli: 575 TL (%50 indirimli)
15 yaş ve altındaki katılımcıların dünyanın her yerindeki seminerlere katılımı ücretsizdir.
16-17 yaş arası katılımcılar ise %50 indirimli olarak katılabilirler.
Sertifika: Eğitim sonunda Uluslararası geçerliliği olan “Access Consciousness® The BARS®” sertifikası verilir.
Bu eğitimi bir veya iki kez aldığınızda “Access Bars Practitioner (Uygulayıcı)” olur ve seans yapabilirsiniz. Üçüncü kez aldığınızda ise Uygulayıcılar yetiştiren bir “Access Bars Facilitator (Kolaylaştırıcı)” olursunuz.
Katılım için 0 (541) 205 15 75 whatsapp numarası ya da p.e.karabal@gmail.com mail adresi üzerinden kesin kayıt yaptırınız. Sorularınızı da bu kanallar aracılığıyla iletebilirsiniz. Hafta sonu sınıfını seçerseniz ayrıntıları buradan görebilirsiniz.

Sizi oynamaya, ilham almaya, ilham olmaya davet ediyorum. Var mısınız?
Cesaret, umut, sevgi ve ışıkla…
Pınar Elif Karabal

Etiketler:,

Tarih

13 - 14 Haz 2019
Expired!

Zaman

6:30 PM - 9:30 PM

Maliyet

1,150.00TRY

Etiketler

Access BARS™

Yer

YEP Atölye
Kahire Caddesi 36/B, Çankaya, ANKARA
Kategori

Organizatör

Pınar Elif Karabal
error: Content is protected !!