Access BARS™ Uygulayıcılık Eğitimi


Yaşamınızdan eskisi gibi keyif almıyor musunuz? Ya da karşılaştığınız herkese çıkışmak mı istiyorsunuz? Kafanızın içinde cirit atan düşünceler, duygular ve hisleri durduramıyor musunuz? Size bir önerim var.
Yaklaşık 27 yıldır 178 ülkede uygulanmakta olan Access Bars enerji dönüşüm çalışmasını öğrenmek üzere 1 günlük atölyeye davetlisiniz.
Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilmiş Access Consciousness™, kendiniz olma yolunda pragmatik araçlar ve prosesler önermektedir. Access Bars™ bu sistemin çekirdeğidir.

Access BARS™
The BARS®, Access Consciousness™ sisteminin içindeki başlangıç çalışmasıdır. Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik, para gibi) 32 adet enerji noktasında birikir. BARS seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak o noktalardaki enerji aktive edilerek, düşüncenin elektriksel bileşeni boşaltılır.
Barlarınızı çalıştırdığınız zaman beyin dalgaları yavaşlar, geçmişten gelen davranış kalıplarına, inanç sistemlerine ve bakış açılarına erişim sağlanır. Hayatınızda daha fazla var olmaya başlarsınız ve
geçmiş aynı şekilde geleceğe yansıtma yapmaz. Barlarınızı çalıştırarak, gelecek olasılıkların olabilirlikleri değişebilir.
Access BARS™, yaşamınızın tüm alanlarında değişimi kolaylaştırmak için kullanılabilir. Daha fazla bilinç ile işlev yapmaya gönüllü olduğunuzda, tüm şifaya kapıları açmaya başlarsınız.
Bilim bize, hücrelerin düşüncelerle, hislerle ve duygularla etkilendiği zaman, ki bu hastalığın ilk adımıdır, hücrelerinizin şeklinin daha fazla eliptik olduğunu anlatıyor. Barlarınızı çalıştırdığınızda bu, hücrelerinizdeki bu etkinin kilidini açar, hücrelerin daha fazla küresel olan şekillerine geri dönmelerini sağlar, bu da bedende daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir.
EN İYİ SONUÇ; hayatınız tamamen kolaylıkla muazzam bir şekle dönüşebilir. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar.
Access BARS™’ın Katkılarından Bazıları:
* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
* Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
* Depresyonu ortadan kaldırarak yaşamınızda neşeyi ortaya çıkartır.
* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
* Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.
* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.
* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.
* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.
* Dikkat Eksikliği (ADD), Hiperaktivite Bozukluğu (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

Tüm bunlar ve daha fazlası için atölyeye davetlisiniz.

Uluslararası Sertifikalı Uygulayıcılık Eğitimi
8-9 saat sürecek atölyede 2 seans alacak 2 seans uygulayacaksınız. Prosesler ile araçlar içeren bir kitapçık da size ilham vermek için yanınızda olacak. Siz neyi seçersiniz?
İlk katılım bedeli: 1.150 TL
Tekrar katılım bedeli: 575 TL (%50 indirimli)
15 yaş ve altındaki katılımcıların dünyanın her yerindeki seminerlere katılımı ücretsizdir. 16-17 yaş arası katılımcılar ise %50 indirimli olarak katılabilirler.
Sertifika: Eğitim sonunda Uluslararası geçerliliği olan “Access Consciousness® The BARS®” sertifikası verilir.
Bu eğitimi bir veya iki kez aldığınızda “Access Bars Practitioner (Uygulayıcı)” olur ve seans yapabilirsiniz. Üçüncü kez aldığınızda ise Uygulayıcılar yetiştiren bir “Access Bars Facilitator
(Kolaylaştırıcı)” olursunuz.
Sizi oynamaya, ilham almaya, ilham olmaya davet ediyorum. Var mısınız?
Pınar Elif Karabal
Access Bars™ Kolaylaştırıcısı

Lütfen 0 (541) 205 15 75 whatsapp numarası ya da p.e.karabal@gmail.com mail adresi üzerinden kesin kayıt yaptırınız. Sorularınızı da bu kanallar aracılığıyla iletebilirsiniz.
Şimdi neler mümkün?

Etiketler:,

Tarih

01 Ara 2018
Expired!

Zaman

10:00 AM - 7:00 PM

Maliyet

1,150.00TRY

Etiketler

Access BARS™
Kategori
error: Content is protected !!