Yazar

Ocak ayının 22’si doğum günüm ki bana sorarsanız kişisel yılbaşımdır. Miladi takvime göre yılın ilk ayı oluşu da coşkuya eşlik eder, o ayrı.

Geleneksel olacak ancak, yazma yolculuğumun başlangıcının ortaokul sıralarına uzandığını belirtmeliyim. Defter kalem ile sürerken bu yolculuk, teknolojinin yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olmasıyla birlikte, bloglar ve sosyal medya da bu sürece dahil oldu.

Derken güzel bir Haziran gününde ilk kitabım 7 Mektup ile buluştum. Heyecanı bambaşka idi doğrusu. Kitaba isim kaynağı olan yedi kısa öyküden oluşuyor. İkinci kitabım Küçük Bir Ege Masalı ile de güzel bir Aralık gününde kucaklaştık. Bu kitabım, sözcük sayısına göre yapılan türlendirmeye göre novella olarak sınıflandırılıyor. Kısa roman da diyebiliriz.

Kişisel yolculuğum salt sözcüklerle sınırlı değil. 2006 yılında NLP ilk modülüyle başlayan bu keşif yolculuğu, Eylül 2016’da Access Bars® ile devam etti. Kasım 2016’da Meleklerle Yaşamak Semineri ve Meleklerle İletişim Kurma Eğitimine katıldım. Aralık 2017’de ise bambaşka bir yolculuk bekliyordu beni. Sevgili Ayşe Nilgün Arıt’ın eşliğinde katıldığım Maya Şaman Temel Atölyesi yaşama bakış açımı zenginleştirdi. 2018’in Ocak ve Şubat ayı da hediyeleriyle geldi. Maya Şaman Devam Atölyesi yine keyifli bir yolculuktu. Şubat ayında da Access Bars® Eğitmeni sertifikamı aldım. Bundan daha iyi nasıl olur?™ Ve derken sıcak Temmuz InnerSpeak™ Uygulacılık eğitimi hediyesiyle geldi.

Bana Pino derler. Dinlerim, görürüm, anlatırım.
Bir • Aşk

error: Content is protected !!